Kad ir kaip ieškojau išsamesnių šios knygos apžvalgų internete ir skaitytojų klubuose, mano paieškos gauti detalesnės informacijos buvo bergždžios. Knyga populiari, skaičiusių daug, o aprašymai tokie sausi, kad juos...
Kad ir kaip ieškojau išsamesnių šios knygos apžvalgų internete ir skaitytojų klubuose, mano paieškos gauti detalesnės informacijos buvo bergždžios. Knyga populiari, skaičiusių daug, o aprašymai tokie sausi, kad juos peržvelgus susiformuoti nuomonės ar šią knygą verta įtraukti į skaitytinų sąrašą, nepavyko. Visgi, skelbimuose radusi naują knygą už 4 eur, pačiupau ir nusprendžiau pati įsitikinti ar įmanoma darbą „sutalpinti“ į 4 valandas per savaitę.
Pradėsiu nuo to, kad knyga skirta JAV rinkai. Kodėl? Todėl, kad visos nuorodos, patarimai ką, kaip ir kodėl geriau daryti, yra su nukreipimais į JAV organizacijas. Be abejonės, jeigu skaitytojas / verslininkas nusiteikęs padirbėti verslo automatizavimo linkme, jam užteks nurodytos krypties ir organizacijas padėsiančias jam įgyvendinti „4 hours week“ planą, savoj šaly susiras pats. Panašu, kad autorius tikrai stengėsi perduoti žinias, negailėdamas patarimų bei paskatinimų veikti ir pateikdamas planą kaip perduodant darbus kitiems, pačiam dirbti mažiau. Prisipažinsiu, kai kuriais teiginiais jis įtikino ir mane. Neužmiegant ant laurų ir neatitrūkstant nuo realybės, reikėtų paminėti, kad jo metodas tinka toli gražu ne visiems verslams. Reikia turėti specifinę verslo rinkos nišą. Geriausia, kad tai būtų paslauga. Idealiausia, jei dropshipping‘as. O tada pirmyn viską automatizuojant su išorinių organizacijų pagalbą! Kitą vertus, jei esi pakankamai kūrybingas, net ir neužsiimant dropshipping‘u, knygoje pateiktos gairės, kaip galima optimizuoti verslą.
„Viskas priklauso tik nuo mūsų požiūrio“, - šie žodžiai jau tapo mano moto. Puiku jei aplink vien pozityvas, kuris įkvepia savo palaikymu ir skatina judėti pirmyn. O jeigu kažkas ne taip optimistiškai nusiteikęs pasėja abejonę tavo galvoje? Natūralu, kad aplinka daro įtaką mintims, o tada visi planai, kurie iki tol atrodė puikūs, staiga tampa ginčytini. Savo idėjose pradedi matyti su kiekviena minute vis augančias spragas ir trūkumus. Perskaičius šią knygą, mano mintys vėl tvirtai „pagavo“ jau ilgą laiką galvoje kirbėjusią įdėją. Aš galiu. „Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio“, - sakė Lao Dzė. Tad nedvejokit savimi. Sunkiausias būna tas pirmasis žingsnis. O toliau, viskas įgauna pagreitį.
Knyga susiskaitė gana greitai. Vietomis buvo šiek tiek nuobodoka, nes pasakojama nemažai biografinių faktų, be abejo, jie susiję su visa Tim‘o siūloma metodika, tačiau man tai nesukėlė kažkokio „wow“. Ar rekomenduočiau? Hm... Kiekviena perskaityta knyga plečia akiratį, tačiau iš šios tikėjausi daugiau.
rodyti daugiau